Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Обдаровані діти

Місія  Нової української школи – це допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини, адже кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами і можливостями. Тому одним з важливих напрямів діяльності педагогічних колективів нашого району має бути  впровадження в роботу цікавих форм і методів навчання та виховання талановитих дітей, створення умов для природних здібностей учнів, виховання творчої соціально-активної особистості, бо, як зазначається у Концепції Нової української школи,  дитині недостатньо дати знання, а ще необхідно навчитися користуватися ними.

 

 

У районі з 1994 року проводиться районний огляд-конкурс на здобуття премій імені наших славетних земляків  І.Пулюя, Б.Лепкого, Д.Січинського, С.Наливайка. В огляді-конкурсі мають право брати участь усі бажаючі школярі.

 

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді щороку у листопаді - грудні проходить районний (ІІ етап) олімпіад з базових дисциплін. Цьому передує І (шкільний) етап, який відбувається  у жовтні місяці.

 

 

Переможці ІІ етапу учнівських  олімпіад щороку захищають честь району на ІІІ (обласному) етапі, виборюючи призові місця.

 

 

Серед інтелектуальних змагань зростає популярність Малої академії наук (МАН). Уже декілька років у районі працюють секції Тернопільського обласного територіального відділення МАН на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці, а також наукові товариства при ЗОШ І-ІІІст.№2 м.Копичинці, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гадинківці,   НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків.

 

 

 

Спорт – невід’ємна складова людського життя.  Будь-яке змагання – це драматична історія зі своїм стартом і фінішем, із внутрішньою інтригою, пристрастями і непередбачуваною розв’язкою. За кожним тріумфом ховаються дні  важкої підготовки. І саме тому чи не кожен спортивний турнір – це маленьке життя у житті, яке не може залишити байдужим ані його учасників, ані глядачів. На сьогоднішній день популяризація спортивної діяльності серед молоді є невід’ємною частиною освітнього процесу. Школярі нашого району  беруть участь у різних спортивних змаганнях.

Завдання :

- удосконалення системи роботи з обдарованими і талановитими школярами, запровадження сучасних методик виявлення, навчання та виховання таких учнів;

- залучення обдарованої молоді до районного щорічного огляду-конкурсу  на здобуття премій імені наших славетних земляків Северина Наливайка, Івана Пулюя, Дениса Січинського, Богдана Лепкого;

- підвищення вимог до підготовки переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад до участі у ІІІ етапі;

- розширення кількості слухачів МАН з числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості;

- залучення школярів до участі у міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних навчальних конкурсах з предметів;

- підвищення вимог до підготовки переможців районного  етапу спортивних змагань до участі в обласному етапі;

- стимулювання творчої праці вчителя та учня.