Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

ГОТУЄМОСЬ до НОВОГО 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. ВИВЧАЄМО КРАЩІ КЕЙСИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДКРИТОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ ШКОЛИ

Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області розпочинає серію тематичних публікацій у рубриці #ІНФОРМАЦІЙНАВІДКРИТІСТЬШКОЛИ_БАЧИТИБІЛЬШЕ.
Кейс 3. З досвіду розробки та ведення офіційного вебсайту ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА ПОСТОЛІВКА ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЗОШ І - ІІІ ст. с. Постолівка)

 

 

 

Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області розпочинає серію тематичних публікацій у рубриці #ІНФОРМАЦІЙНАВІДКРИТІСТЬШКОЛИ_БАЧИТИБІЛЬШЕ.
Кейс 3. З досвіду розробки та ведення офіційного вебсайту ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА ПОСТОЛІВКА ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЗОШ І - ІІІ ст. с. Постолівка).  Дивитися за посиланням http://schoolpostolivka.blogspot.com/
????Для тематичних публікацій використовуються матеріали проведеного з 28.04.2020 по 08.05.2020 року вивчення працівниками управління Служби вебсайтів закладів загальної середньої освіти Тернопільської області. Інформація, отримана у процесі вивчення, не має абсолютного характеру, і є оперативною у певному часовому проміжку.
????Нагадаємо, що на виконання статті 30 Закону України "Про освіту", заклади загальної середньої освіти формують відкриті й загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та зобов’язані надавати доступ до такої інформації на власних вебсайтах, а у разі їх відсутності – на вебсайтах засновників.
????Державна служба якості освіти України та її територіальними органами у квітні 2020 року проведено вивчення щодо забезпечення прозорості, інформаційної відкритості шкіл.
????Детально про забезпечення закладами загальної середньої освіти України відкритого доступу до інформації та документів за посиланням http://www.sqe.gov.ua/…/%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%B…
????Ознайомитись із презентаційними матеріалами “Контент — аналіз вебсайтів ЗЗСО Тернопільської області” можна за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=270759390952799
Долучайтеся до дискусій та обміну думками, діліться своїми ідеями і надбаннями, щоб надалі повноцінно забезпечувати освітній процес у звичному форматі та з використанням технологій дистанційного і змішаного навчання.

 « повернутися до списку новин