Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Учителям пропонують провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку

МОН та ЮНІСЕФ пропонують вчителям з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку

 

 

 

 

МОН та ЮНІСЕФ пропонують вчителям з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку.

Учасники ініціативи отримають сертифікати, а також візьмуть участь у розіграші 75 пам'ятних сувенірів від ЮНІСЕФ. Реєстрація учасників до 19 листопада 2020 року – за покликанням bit.ly/2KgruSW.

Щоб взяти участь у розіграші подарунків та отримати сертифікат, потрібно:

зробити фото під час або наприкінці уроку разом з учнями;
опублікувати їх у фейсбуці з хештегом #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ.
Усі матеріали для уроку від UNICEF Ukraine можна знайти на платформі EdEra https://bit.ly/38NNNJS. Урок розрахований на учнів 5-8 класів, але вчителі початкових та старших класів можуть адаптувати матеріал відповідно до власних потреб.

Якщо у вчителів немає можливості провести урок оффлайн у класі або через відеозв?язок, можна надіслати учням покликання youtu.be/J0R_xysx5Yo на відео «Онлайн-урок. Знаю права і змінюю світ» для самостійного опрацювання.« повернутися до списку новин