Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці»

Для вчителів 4-х класів Гусятинського району відбулось пізнавальне тренінгове заняття з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці», яке провела завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Хома С.О.

 

 

На базі Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості для 33-х вчителів 4-х класів Гусятинського району та педагогічних працівників РЦДЮТ відбулось пізнавальне тренінгове заняття з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці», яке провела завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Хома С.О.  

Педагоги висловлювали свої думки з питання проблеми патріотизму в сучасному осмисленні та дійшли висновку, що потрібно виховувати своїх учнів за гуманістично орієнтованою розвивальною моделлю виховання. Виконання усіх завдань супроводжувалось  мотивуючими відеороликами.

Під керівництвом Світозари Олегівни учасники, працюючи в групах, створювали «Портрет людини України», моделювали «Урок патріотизму», визначали складові почуття патріотизму, Педагоги, виконуючи вправу «Займи позицію», дискутували з питання чи кожен українець може бути патріотом. В одній  із вправ «Журналіст», метою якої було за обмежений час взяти інтерв’ю та за 30 секунд презентувати досвід роботи колеги з національно-патріотичного виховання, визначили оплесками переможця, яким стала Сталена Л.Д., вчитель 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці.

На завершальному етапі  тренінгу проникливі слова про сина - воїна АТО, сказані Чубкою О.К., директором НВК «ЗОШ І ст. - ДНЗ» с.Малі Бірки, не залишили нікого байдужими.

За результатами навчання учасники отримали сертифікати.

 « повернутися до списку новин