Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання педагогічної майстерні вихователів закладів дошкільної освіти

14 грудня 2018 року відбулося засідання педагогічної майстерні вихователя закладу дошкільної освіти на тему «Розвиток емоційної компетентності та емпатійних здібностей дітей дошкільного віку»

 

 

 

14 грудня 2018 року на базі Копичинецького закладу дошкільної освіти «Барвінок» (завідувач Шлюсар Ганна Іванівна) відбулося засідання педагогічної майстерні вихователя ЗДО на тему «Розвиток емоційної компетентності та емпатійних здібностей дітей дошкільного віку».

Захід розпочала вихователь-методист Горошок Оксана Олегівна із  цікавої  та пізнавальної міні-лекції «Емоційний інтелект. Чому так важливо розвивати його у сучасних дітей?». Спільно із кухарем закладу, Ухач  Наталією Василівною, було приготовлено страву із складових позитивних емоцій у «Каструльці гарного настрою», а негативні емоції вихователі зібрали у «Каструльку злості».

Учасники засідання переглянули заняття у І молодшій групі з елементами танцювальної терапії «Емоційні кошенята на прогулянці» (вихователь Юречко Наталія Михайлівна) та інтегроване заняття у старшій групі «Подаруємо тепло і радість усім навколо» із використанням театралізованої діяльності: театр тіней, міні-вистава «Дитяча дружба» (вихователь Леся Олександрівна Дроздова).

Методист з дошкільної освіти  Гусятинського районного методичного кабінету Грунська Надія Степанівна провела цікавий тренінг «Емоційна компетентність педагога ЗДО». Учасники тренінгу відзначили, що завдання, які виконувалися, допомогли краще зрозуміти власні емоції, правильно  використовувати їх для досягнення успіхів у професійному розвитку.

 « повернутися до списку новин