Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вихователів груп продовженого дня

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено семінар-практикум вихователів груп продовженого дня на тему «Навчання по-новому, гра – по іншому»

 

 

 

 

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено семінар-практикум вихователів груп продовженого дня на тему «Навчання по-новому, гра – по іншому».

Методист з початкової освіти райметодкабінету Руслана Мельничук провела із вихователями Ранкову зустріч, які у цікавій формі знайомились, вітались та визначали свій настрій. Акцентуючи увагу на основних аспектах з підготовки вихователів ГПД до роботи в Новій українській школі, наголосила на активізації їх самоосвітньої діяльності та використання інноваційних методів, стратегій навчання та виховання в умовах реформування системи початкової освіти.

У практичному модулі, за запропонованими матеріалами методиста  відділу початкової та дошкільної освіти Тернопільського ОКІППО Ольги Іваночко, вихователі моделювали проведення патріотичного квесту для учнів початкових класів «Квітуча Україна». Педагоги об’єднались у 3 групи «Волошки», «Ромашки», «Соняшники», цікаво представляли назви своїх команд, визначили ведучих, «хранителя часу», виконували завдання на 5-и зупинках: «Коштовності фольклору», «Пазл», «Умілі ручки», «Розсипаночка», «Шифрувальник». На кожному етапі команди отримували певну квітку, з яких  в кінці квесту утворили символічний віночок та «заквітчали» карту України. Перемогла у квесті команда «Волошки» у складі Тетяни Недільської (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці) та Наталії Федорчук (ЗОШ І-ІІ ст. с.Оришківці», друге місце у команди «Ромашки» у складі Ольги Майданюк (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Постолівка) і Галини Квятковської (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці), третє місце - команда «Соняшники» у складі Оксани Мульської (ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів) та Світлани Лободзець (ЗОШ І-ІІ ст. с.Вікно). Ведучими були Дзюбас Марія (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці) і Ольга Грош (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Городниця).

Команду переможців та учасників квесту «Квітуча Україна» методист Руслана Мельничук нагородила символічними медалями, провела вправу «Побажання собі» та підвела підсумки районного семінару-практикуму вихователів ГПД.« повернутися до списку новин