Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Міжнародна науково-практична конференція «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід»

4-5 квітня 2019 року методист Гусятинського РМК Зубрицька Л.М. та заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці Василишин С.Ю. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід»

 

 

 

 

4-5 квітня 2019 року методист Гусятинського РМК Зубрицька Л.М. та заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці Василишин С.Ю. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід», яка відбулась на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

 

 

У ході конференції обговорено досвід роботи та методичний супровід реалізації обласної програми «Впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017–2020 роки».

На дискусійній платформі за напрямом «Християнські цінності: сучасний суспільний контекст»  виступив Василишин С.Ю. з теми: «Постать Єпископа Григорія Хомишина як взірець життя за принципами Української Хартії вільної людини».

 « повернутися до списку новин