Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інструктивно-методична нарада з вчителями 2-х класів НУШ

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями 2-х класів НУШ з теми «Особливості оцінювання у 2 класі Нової української школи»

 

 

 

 

 

 

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями 2-х класів НУШ з теми «Особливості оцінювання у 2 класі Нової української школи».

Учителі другокласників обговорювали разом із методистом з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б.  питання щодо формувального та вербального оцінювання, зокрема, алгоритм діяльності вчителя під час організації формувального оцінювання, аналізували аспекти ведення записів в класному журналі, щоденника спостережень вчителя, інформували про здійснення самоосвіти через освітянські сайти, форуми, віртуальні спільноти.

У практичному модулі інструктивно-методичної наради голова районного методичного об’єднання вчителів початкових класів Сталена Л.Д., вчитель 2 класу НУШ ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці надала практичні рекомендації з питань перспективного календарного планування та проведення діагностичних робіт для спостереження за навчальним поступом учнів.

Вчителі активно включались в обговорення, пропонуючи конструктивні рішення з питань освітнього процесу в 2 класі Нової української школи.« повернутися до списку новин