Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання оргкомітету з підготовки та проведення в районі заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України

25 липня 2018 року головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Бойчук О.К. взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення в районі заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України, творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських колективів Гусятинського району «Одна єдина у цілім світі» та свята замку Калиновського «Сидорівський фільварок» у селі Сидорів

 

 

 

25 липня 2018 року головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Бойчук О.К. взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення в районі заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України, творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських колективів Гусятинського району «Одна єдина у цілім світі» та свята замку Калиновського «Сидорівський фільварок» у селі Сидорів. Очолювала роботу засідання заступник голови райдержадміністрації Галябарда Н.В.

Учасники визначилися із часом проведення заходів, узгодили організаційні моменти та зупинилися на проблемних питаннях.

Зокрема, в рамках проведення свята замку вирішено ряд питань узгодити на місці, долучивши до цього керівників окремих структур.

Творчий звіт аматорських колективів, приурочений Дню незалежності України заплановано розпочати підняттям Державного Прапора України на центральній площі селища о 14 год. 30 хв.. Свято замку в с.Сидорів відбудеться 28 серпня.

 « повернутися до списку новин