Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів: «Безпека дитини в мережі Інтернет»

24 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету методистом Козачок Н.В. проведено засідання постійно діючого семінару практичних психологів та соціальних педагогів шкіл Гусятинського району

 

 

24 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету методистом Козачок Н.В. проведено засідання постійно діючого семінару практичних психологів та соціальних педагогів шкіл Гусятинського району на тему: «Безпека дитини в мережі Інтернет».

 

 

 

У ході семінару учасники обговорили проблему прихованих віртуальних небезпек як для дітей, так і для дорослих. Практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Городниця Попчук О.А. ознайомив працівників психологічної служби із різними способами он-лайн-безпеки. Методичними порадами роботи з батьками з даної проблеми поділилась Дідурик  О.Я., практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці.

 

 

Учасники семінару спільно виробили  рекомендації, щодо роботи практичного психолога  з учасниками навчально-виховного процесу з даного питання.

 « повернутися до списку новин