Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти

11 квітня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів відбувся районний семінар-практикум вчителів суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти, який провела методист Гусятинського районного методичного кабінету Вітко Л.Б.

 

 

 

 

11 квітня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів відбувся районний семінар-практикум вчителів суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти.


Методист Гусятинського районного методичного кабінету з суспільних дисциплін Вітко Л.Б. виступила перед учителями району з доповіддю, у якій ознайомила присутніх з використанням інтерактивних методів навчання на уроках історії та правознавства як одним із напрямів активізації пізнавальної діяльності учнів. Учасники семінару обмінялися досвідом роботи з цієї тематики.


Гості ознайомилися з історією школи, відвідали музей І. Пулюя, де учитель історії Прокопишина Л. П. розповіла найцікавіші факти з життя видатного земляка, розкрила багатогранну особистість ученого, філософа, патріота України.

Учитель Капелюх В.Я. запросив колег відвідати урок історії у 6 класі «Коли і як виникло християнство». Продовженням теми стало знайомство з новоствореною кімнатою-музеєм української ікони, головним експонатом якої є іконостас церкви Собору Пресвятої Богородиці с. Буцики середини 19 століття. Створюючи експозицію, Капелюх В. Я. виявив, що одна з ікон складається з двох нашарувань – дерев'яної ікони та ікони на полотні.
 

Для учителів суспільних дисциплін був проведений виховний захід «Хресна дорога українського народу», який підготували учні та класний керівник 7-А класу Капелюх Г.І.
 

У заключній частині підведено підсумки роботи та вироблено методичні рекомендації для вчителів історії та правознавства району.« повернутися до списку новин