Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Розширене засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

15 грудня 2017 року начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у розширеному засіданні колегії управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації

 

 

 

15 грудня 2017 року начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. була у Тернопільській обласній державній адміністрації на розширеному засіданні колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

У роботі колегії брали участь Юрій Юрик, заступник голови обласної державної адміністрації, керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, Бережанської, Кременецької Тернопільської, Чортківської міських рад, об’єднаних територіальних громад, методичних установ, обласних закладів інституційного догляду та виховання дітей, позашкільної, професійної та вищої освіти, директори ТОКІППО, НМЦ ПТО в Тернопільській області.

 

 

До учасників засідання колегії звернувся Юрій Юрик – заступник голови обласної державної адміністрації, який проаналізував успіхи освітян Тернопілля в 2017 році, досягнення в реалізації завдань з реформування галузі освіти й привітав присутніх і їхні освітянські колективи з прийдешнім Новим 2018 роком.

 

Під час колегії управління освіти і науки облдержадміністрації розглядалися питання порядку денного:

 • Про стан пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах освіти області за результатами проведених перевірок (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки»).
 • Результати гендерного бюджетного аналізу програм у галузі освіти в рамках реалізації Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні», який фінансує Шведська агенція міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA).
 • Про виконання Плану заходів щодо розвитку психологічної служби Тернопільської області до 2017 року.
 • Моніторинг навчальних досягнень учнів закладів професійної освіти області та особливості проведення державної підсумкової атестації у 2018 році.
 • Про затвердження плану роботи управління освіти і науки облдержадміністрації на 2018 рік.
 • Про виконання рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 27 грудня 2016 року (протокол № 6) «Про стан забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів педагогічними працівниками з відповідною фаховою освітою та належним рівнем професійної підготовки».

 

З питань порядку денного виступили:

 • Лукачик Сергій Дмитрович, начальник відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС у Тернопільській області;
 • Гужда Оксана Михайлівна, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії професійної освіти;
 • Галюк Оксана Георгіївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації;
 • Іваськів Олена Федорівна, заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Тернопільській області;
 • Хома Ольга Зіновіївна, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації;
 • Давибіда Лариса Богданівна, головний спеціаліст з питань персоналу управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

З усіх розглянутих питань прийняті до виконання відповідні рішення.

 

 « повернутися до списку новин