Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про створення належних умов для проведення пробного ЗНО

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь в обговоренні щодо створення належних умов для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання із заступником голови Гусятинської районної державної адміністрації Галябардою Н.В. та Хоростківським міським головою Гладуном С.В.

 

 

 

26 березня 2018 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь в обговоренні щодо створення належних умов для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання із заступником голови Гусятинської районної державної адміністрації Галябардою Н.В. та Хоростківським міським головою Гладуном С.В.

 

Йшлося, що згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» 31 березня 2018 року буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) з історії України, іноземних мов, математики, фізики, біології, географії, хімії. Для участі у пробному тестуванні в області зареєстровано 5114 осіб, у т.ч. на 31.03.2018 - 2960 осіб. Під час проведення пробного ЗНО з іноземних мов будуть використані аудіовідтворювальні пристрої для проведення аудіювання.

 

31 березня 2018 року, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 березня 2018 року № 172-од «Про організацію та проведення в області у 2018 році щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та в рамках проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів області, заплановано проведення дня благоустрою території населених пунктів.

 

Зважаючи на те, що під час проведення заходів з благоустрою території населених пунктів можливе тимчасове відключення електропостачання до будинків, створення додаткового шуму з використанням прибиральної техніки, бензопил тощо та, враховуючи, що пункт пробного ЗНО створено в Хоросткові, до міського голови звернулися з проханням вжити заходи щодо забезпечення належних умов проведення пробного ЗНО.

 

Також обговорено інші питання  співпраці.

 

 « повернутися до списку новин