Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання районного методичного об`єднання вчителів географії, економіки

29 серпня 2018 року відбулося засідання районного методичного об`єднання вчителів географії, економіки на тему: «Нові тренди навчання географії, економіки у контексті змін «Нова українська школа»

 

 

 

 

 

Відповідно до плану роботи Гусятинського районного методичного кабінету 29 серпня 2018 року відбулося засідання районного методичного об`єднання вчителів географії, економіки на тему: «Нові тренди навчання географії, економіки у контексті змін «Нова українська школа».

 

 

У роботі районного методичного об`єднання взяли участь 26 педагогів району та Гримайлівської, Коцюбинецької, Хоростківської ОТГ.

 

 

Про перехід від школи, орієнтованої на отримання знань, до компетентнісного підходу в навчанні, про вимоги до сучасного уроку географії та економіки як основної форми освітнього процесу в контексті «Нової української школи», нові підходи до формування ціннісних установок та географічного мислення, сформованих на підґрунті здібностей і життєвого досвіду учнів та формування потреби у неперервній освіті доповіла І.Я. Янюк, методист районного методичного кабінету.

 

 

Присутні ознайомилися з підсумками участі школярів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, результати складання випускниками ЗНО з природничих дисциплін у 2017-2018 навчальному році, а також інструктивно-методичними рекомендаціями щодо викладання географії, економіки у 2018-2019 навчальному році.

 

 

Із педагогічними особливостями навчання учнів 10-х класів відповідно до Концепції реалізації  державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» ознайомив колег Дудка Володимир Зіновійович, учитель географії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м .Копичинці.

 « повернутися до списку новин