Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Фінальний тур І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література»

08 грудня 2017 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проходив фінальний тур І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська  мова і література»

 

 

 

 

08 грудня 2017 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проходив фінальний тур І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська  мова і література». 

 

У конкурсі брали участь переможці відбіркового туру Демків Ольга Миколаївна, вчитель українськоїмови і літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці, Ващишин Ірина Любомирівна, вчитель української мови і літератури спеціалізованої школи І-ІІІ ст. с.Васильківці, Люба Надія Омелянівна, вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раштівці.

 

У фінальному турі конкурсу вчителі проходили тестування з фахової майстерності, виконували практичну роботу, де оцінювалася професійність в організації роботи з учнями щодо аналізу поетичного твору, обраного в результаті жеребкування, та презентували власний досвід роботи. Наші педагоги власним досвідом вкотре довели, що найкращою традицією школи була і залишається педагогічна майстерність.

 

За рішенням журі переможцем районного туру конкурсу стала Демків Ольга Миколаївна, вчитель українськоїмови і літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці

 

Вітаємо переможця та бажаємо успіхів в обласному турі конкурсу «Учитель року – 2018»!« повернутися до списку новин