Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Школа удосконалення педагогічної майстерності вчителів географії

22 лютого 2018 року відбулося засідання школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів географії "Новітні технології як засіб підвищення якості шкільної географічної освіти"

 

 

 

 

Відповідно до плану роботи Гусятинського районного методичного кабінету 22 лютого 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Раштівці відбулося засідання школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів географії на тему «Новітні технології як засіб підвищення якості шкільної географічної освіти».

 

В інформаційній частині методист Янюк І.Я. запропонувала присутнім переглянути і обговорити презентацію щодо можливостей використання сучасних технологій навчання на уроках географії.

 

 

У практичній частині  досвідом використання новітніх технологій навчання поділилися вчителі географії ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раштівці  Бойко Г.В. і ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів Юстин Г.П. Зокрема, Галина Василівна запросила на відкритий урок в 10 класі на тему «Японія», на якому поряд з традиційними  використовувала інноваційні методи  організації навчальної діяльності.

 

 

Галина Петрівна Юстин презентувала шляхи реалізації педагогічної проблеми «Використання інтерактивних форм і методів навчання та краєзнавчого матеріалу на уроках географії з метою підвищення ефективності навчання».

 

 

Ольга Миколаївна Ковцун, вчитель  геогрфаії  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гадинківці,  ознайомила присутніх з матеріалами, які розглядалися на тренінгу для вчителів економіки при ТОКІППО «Формування компетентностей підприємливості в освітньому процесі» і методичними рекомендаціями щодо використання матеріалів «Зелений пакет»  в екологічному вихованні школярів.

 « повернутися до списку новин