Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання педагогічної майстерні вихователя старшої групи закладу дошкільної освіти

07 березня 2019 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету відбулося засідання педагогічної майстерні вихователя старшої групи закладу дошкільної освіти на тему: «Формування ключових компетентностей дітей старшого дошкільного віку»

 

 

 

 

07 березня 2019 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету відбулося засідання педагогічної майстерні вихователя старшої групи закладу дошкільної освіти на тему: «Формування ключових компетентностей дітей старшого дошкільного віку».

Із міні-лекцією «Компетентність, як набута у процесі навчання інтегрована здатність особистості, що складається із знань, досвіду, цінностей і ставлення, які  можуть цілісно реалізовуватися на практиці»  виступила Грунська Надія Степанівна, методист з дошкільної освіти Гусятинського районного методичного кабінету.

З досвіду роботи  та участі у обласному заході на тему «Інклюзія: успішне майбутнє починається з гарного старту. Уроки толерантності» виступила Горошок Оксана Олегівна, вихователь-методист закладу дошкільної освіти м.Копичинці.

Перед учасниками засідання  також виступила Соболь Катерина Анатоліївна, вихователь закладу дошкільної освіти с.Самолуски щодо використання у роботі вихователя лепбуку, його переваги та цілі, а саме розвиток самостійної дослідницької діяльності, творчого мислення,  спостережливості, пізнавальної активності, формування інтересу до об’єкту вивчення.

У практичній частині засідання  учасники вперше створювали лепбук «Тісний з в'язок компетентностей із освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти».

Методистом Гусятинського райметодкабінету з дошкільної освіти Грунською Н.С. було підведено підсумки засідання.« повернутися до списку новин