Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Розширена колегія управління освіти і науки Тернопільської ОДА

27 серпня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у розширеній колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, під час якої говорили про освітні орієнтири реалізації проекту «Нова українська школа»

 

 

 

27 серпня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у розширеній колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися народний депутат України Тарас Юрик, голова облдержадміністрації Степан Барна, заступник голови облради Любомир Крупа. Відкрили колегію начальник обласного управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома та ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка, де проводився захід.

Із детальним аналізом та перспективними завданнями «Про підсумки діяльності галузі освіти області у 2017/2018 навчальному році та перспективи її розвитку, завдання щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2018/2019 навчальному році» виступила начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

Після завершення основної частини колегії керівники місцевих органів управління освітою, закладів інституційного догляду та виховання дітей і професійної (професійно-технічної) освіти працювали в режимі нарад за участю фахівців управління освіти і науки облдержадміністрації у відведених для цього аудиторіях університету.

 « повернутися до списку новин