Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури

21 лютого 2018 року відбувся районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему: «Ігрові технології на уроках зарубіжної літератури як один із засобів активізації пізнавальної  діяльності  п’ятикласників у період адаптації»

 

 

 

На базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Товсте (директор Заремська М.М.) 21 лютого 2018 року методистом Гусятинського РМК Чорній О.П. проведено районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему: «Ігрові технології на уроках зарубіжної літератури як один із засобів активізації пізнавальної  діяльності  п’ятикласників  у період  адаптації».

 

 

З щирим словом вітання звернулися до гостей учні та директор школи Заремська М.М.

 

 

Під час семінару-практику учасники говорили про використання і значення гри та елементів гри на уроках зарубіжної літератури.

 

 

 

Своїм досвідом роботи з даної теми поділилися з присутніми вчителі зарубіжної літератури  Шабатівська Г. Б. ( ЗОШ І-ІІІст. с. Яблунів) та Мілух  Г. В. (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Постолівка).

 

 

 

Учасники семінару відвідали урок зарубіжної літератури у 5 класі  (Стефанчук М. М., вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Товсте)  на тему: «Ідея радості життя й відкриття світу у творі Елеонор Портер «Полліанна».

 

 

 

 

 

Успіхам своїх учнів раділа запрошена  на урок  перша вчителька Сидорчук Т.Я.

 

 

З повчальним словом, з настановою бути добрими, милосердними, співчутливими звернувся до присутніх  настоятель церкви Івана Хрестителя  отець  Андрій.

 

 

Учасники семінару-практикуму виробили спільні  методичні  рекомендації  щодо використання ігрових технологій на уроках зарубіжної літератури.

 « повернутися до списку новин