Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Всеукраїнська акція «Добро жменями»

Школярі району стали активними учасниками Всеукраїнської акції «Добро жменями» («Збирай кришечки на протези для воїнів»)

 

 


Громадян нашої країни об’єднує не тільки спільне минуле, але й бачення майбутнього, яке ми створюємо власноруч щодня. Кожен добрий вчинок робить Україну кращою для наших співгромадян. Активна життєва позиція, чуйне ставлення до потреб інших людей викликають глибоку повагу. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, мов маяки, світять тим, хто чекає допомоги.

З ініціативи членів районних клубів «Лідер» та «Патріот», районної ради старшокласників «Керманич» з 15 лютого по 01 травня 2017 року в районі тривала акція «Збирай кришечки з пластикових пляшок на протези для воїнів АТО», в якій взяли участь учні 27 шкіл району: I-III ст. – 14, I-II ст. – 12, I ст. – 1 і Гусятинський районний центр дитячої та юнацької творчості. Свою невеличку допомогу вирішили внести діти для наших захисників. Результатом активної участі в акції є понад 100000 зібраних кришечок, які будуть передані у Благодійний фонд «ОВЕС».

Найбільшу кількість кришечок зібрали учні шкіл:
1. НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ №2» м. Хоростків – 16800 од.
2. ЗОШ I-III ст. с. Клювинці – 11312 од.
3. ЗОШ I-III ст. с. Увисла – 9000 од.
4. ЗОШ I-II ст. с. Самолуски – 8420 од.
5. ЗОШ I-III ст. с. Личківці – 8200 од.
6. ЗОШ I-II ст. с. Сидорів – 6000 од.
7. ЗОШ I ст. с. Сухостав – 6000 од.
8. ЗОШ I-III ст. с. Постолівка – 5323 од.
9. ЗОШ I-II ст. с. Перемилів – 5000 од.
10. ЗОШ I-II ст. с. Сорока – 4200 од.
11. Гусятинський районний центр дитячої та юнацької творчості – 10000 од.
 
Школярі району стали активними учасниками Всеукраїнської акції «Добро жменями» («Збирай кришечки на протези для воїнів»). Тож будьмо милосердними, небайдужими адже чужого горя не буває.

Організатори проведення акції щиро вдячні учасникам за активну участь у Всеукраїнській акції «Добро жменями» («Збирай кришечки на протези для воїнів»).« повернутися до списку новин