Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

У літньому мовному таборі "Summercolours" при ЗОШ І-ІІ ступенів с. Сорока

Про перебування учнів у літньому мовному таборі "Summercolours" при ЗОШ І-ІІ ступенів с. Сорока

 


 

За час перебування в літньому мовному таборі "Summercolours" при ЗОШ І-ІІ ступенів с. Сорока учні відпочивали, подорожували та змагалися. Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – із відпочинком.

Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: «День знайомства. Змагання кольорів», «Україна – моя Батьківщина», «Навколишній світ», «Сполучене Королівство», «США», « В здоровому тілі- здоровий дух» та « Шоу талантів». Завдяки цьому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах-подорожах, вікторинах, інтелектуальних марафонах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах міні-проектів. Завдяки цьому вони опановували навички усного мовлення, активно проводили свій час на природі.

Основним змістом літнього мовного табору було забезпечення формування здорового способу життя та зацікавлення учнів до використання англійської мови у повсякденнному житті.

Кожен день починався з лінійки та гімну України англійською мовою. Щоранку проводилася весела зарядка, спортивні змагання. Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями в класному приміщенні. Процес навчання в таборі супроводжувався розучуванням пісень, римівок, руханок, декламуванням віршів, розгадуванням загадок, кросвордів та ребусів.  Учасники табору розвивали свої творчі та акторські здібності. Ігри із тімбілдінгу («Пантоміма», «Хто швидше», «Взнаємо один одного краще») навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

За допомогою вікторин учні розширювали свої знання про свій рідний край та звичаї та традиції англомовних країн.
Під час екскурсії в м. Кам’янець-Подільський діти ознайомилися з історією рідного краю та провели гарно час.

Не менш цікавим і змістовним були і перегляд улюблених мультфільмів та презентацій іноземною мовою і карооке – спів дитячих пісень, виготовлення вітальних листівок для іменинників, подарунків до Дня захисту дітей.
У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Було організовано  захоплюючу екскурсію в місцевий ліс.

Закриття табірної зміни відбулося у вигляді шоу талантів, на якому діти показали все, чому навчилися, свої таланти і, звичайно, нагородами за активну участь.

Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.« повернутися до списку новин