Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Підсумкова колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації

30 серпня 2018 року відбулося засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації за участю керівників закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти «Про підсумки діяльності галузі освіти району у 2017/2018 навчальному році та перспективи розвитку, завдання щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти «Нова українська школа» у 2018/2019 навчальному році»

 

 

30 серпня 2018 року в актовому залі Гусятинського РЦДЮТ відбулося засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації за участю керівників закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти «Про підсумки діяльності галузі освіти району у 2017/2018 навчальному році та перспективи розвитку, завдання щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти «Нова українська школа» у 2018/2019 навчальному році».

 

 

У колегії взяв участь голова районної державної адміністрації Батіг В.С. Керівник зупинився на питаннях, пов’язаних  із підготовкою учнів  до ЗНО та ролі в цьому вчителя. Віталій Степанович також  зазначив, що сьогодні великий акцент робиться на впровадженні стандартів Нової української школи. 

 

 

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А.  виступила із детальним аналізом та перспективними завданнями «Про підсумки діяльності галузі освіти району у 2017/2018 навчальному році та перспективи розвитку, завдання щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти «Нова українська школа» у 2018/2019 навчальному році». А саме:

- Реалізація районних програм розвитку галузі освіти

- Охоплення дітей дошкільною освітою

- Функціонування мережі закладів загальної середньої освіти

- Підготовка вчителів та вихователів до роботи в умовах інклюзивної освіти

- Модернізація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів

- Впровадження моніторингових досліджень, експертизи якості освіти, як основи підвищення ефективності освітнього процесу

- Посилення ролі формування духовних та моральних цінностей учнівської молоді

 

Особливу увагу Оксана Адамівна приділила питанню щодо створення освітнього середовище для першокласників.

 

 

В обговоренні доповіді взяли участь голова профспілки працівників освіти і науки  Гусятинського району Голубович В.М. та керівники закладів освіти.

 « повернутися до списку новин