Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Літній німецькомовний табір «Віночок» у НВК с.Жабинці

При НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Володі Труха села Жабинці працював німецькомовний табір «Віночок»

У червні 2017 року при навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Володі Труха села Жабинці працював німецькомовний табір «Віночок», до якого залучено 12 дітей віком 7-12 років. Вихователем табору була Папінко М.Є. – вчитель німецької мови. Заняття тривали щоденно по 4 години, проходили у формі ігрового спілкування, де учні змогли покращити свої знання з німецької мови, підвищити рівень спілкування, розширити свій світогляд, опанувати корисними навичками, розвивати організаційні та лідерські вміння, активно та весело провести час в колі друзів. Основним змістом роботи було забезпечення умов для формування здорового способу життя, всебічного розвитку особистості.
 
Кожен день починався і закінчувався лінійкою, на якій оголошувався план роботи на день та підводились підсумки. Заняття проводились згідно програми табору. За період роботи учні здійснили ряд екскурсій: на став, в ліс, на птахоферму, до костелу. Діти ознайомились з культурою та звичаями Німеччини, проводили порівняння їх з нашими традиціями, співали німецькомовні пісні, повторили римівки та лічилки, поповнили свої знання по темах «Дбаймо про довкілля разом», «Подорожуємо Німеччиною», «На дозвіллі», «Україна» та інші. Незабутнім залишився і той день, коли діти демонстрували свої таланти та моду, годували птахів, влаштовували пікнік.
 
Невід'ємною частиною нашої роботи були спортивні заняття (різні рухливі ігри «Хто швидше?», «Перейти  річку», зарядки, фізкультхвилинки та ін.) Біля пам'ятника Героям Небесної сотні та воїнам АТО проводився флеш моб, присвячений захисникам Донецького аеропорту.
 
Діти із задоволенням відвідували кожен день табір «Віночок», де цікаво та весело проводили дозвілля.

Папінко М.Є. – вчитель НВК с. Жабинці

Фото. Літній німецькомовний табір «Віночок» у НВК с.Жабинці« повернутися до списку новин