Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Літній мовний табір "Light Future" на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Увисла

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Увисла працював літній мовний табір "Light Future".

 


 
Учителі іноземної мови Бригідир Л.О. та Микитин І.І. щоранку  проводити з школярами зарядку під англомовні ритмічні пісні, а перед сніданком учні обговорювали меню англійською мовою. Кожного дня відбувалася мовна розминка. Цікаві фонетичні вправи, особливо скоромовки дуже приваблювали дітей, при цьому вони відпрацьовували звуки та збагачували свій словниковий запас.
 
Також проводилися спортивні розминки, ігри, індивідуальні та командні змагання. Організовувалися захоплюючі віртуальні подорожі різними країнами, які діти обирали самостійно.
 
Діти інсценували казку англійською мовою, вивчили привітання і виготовили вітальні листівки до дня народження, провели багато інших цікавих хвилин спілкування іноземною мовою.
 
У роботі педагогів використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали (малювання, колажі з використанням природних матеріалів, конкурси, вікторини, призи та сюрпризи).
 
Дуже приємною несподіванкою для молодших школярів було спілкування по Skape зв’язку з випускником 2016 року Грохом Володимиром, який переїхав до батьків у США. Учні мали змогу розмовляти з ним англійською на цікаві для них теми.
 
Отже, дітям у мовному таборі було представлено інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставився на практичній частині та знаннях, які можна застосувати пізніше і в інших сферах життя. Саме через таку діяльність діти істотно розширили свій кругозір і дізналися багато нового.  
 
Закриття табірної зміни проводилося у вигляді фінального концерту, на якому діти показали все, чому навчилися, а потім відбулося нагородження за активну участь у роботі табору.

Учителі ЗОШ с. Увисла
Бригідир Л.О. та Микитин І.І.« повернутися до списку новин