Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про відзначення Дня Конституції України, Українського Дня родини, 1030-річчя хрещення Київської Русі

12 червня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у засіданні організаційного комітету, яке відбулося в Гусятинській райдержадміністрації з питання організації відзначення в районі 22-ої річниці Конституції України та інших святкових заходів

 

 

 

12 червня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у засіданні організаційного комітету, яке відбулося в Гусятинській райдержадміністрації з питання організації відзначення в районі 22-ої річниці Конституції України.

Цього року проведення загально районних заходів, приурочених Основному Закону України визначено на 24 червня, адже цього дня гусятинці святкуватимуть ще й День молоді та День міста. Присутні обговорили план заходів щодо відзначення цих подій.

 

Український День родини - відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Цьогоріч, 8 липня, у селищі Гусятин в рамках цієї події відбудеться хода за сімейні цінності та різнобарвна концертна програма за участю обдарованих родин району. Про це також  говорилося на нараді.

З нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України в селищі Гусятин 17 липня релігійними конфесіями міста служитиметься  урочистий молебень, визначилися члени оргкомітету. 

Члени організаційного комітету розглянули питання щодо  формату проведення заходів, вказано відповідальних виконавців.

 

 
 

 

 

 

 

 

         

 « повернутися до списку новин