Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Технології активізації діяльності органів учнівського самоврядування

27 лютого 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Личківці відбулося чергове засідання постійно діючого семінару-практикуму педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Гусятинського району

 

 

 

 

27 лютого 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Личківці відбулося чергове засідання постійно діючого семінару-практикуму педагогів-організаторів шкіл Гусятинського району на тему: «Технології активізації діяльності органів учнівського самоврядування».

 

Присутні обговорили питання  ролі співпраці педагога-організатора з органами учнівського самоврядування в розвитку лідерських якостей та творчих здібностей школярів, використання нових методик  роботи та новітніх технологій в роботі педагога-організатора з органами учнівського самоврядування. Практичний психолог школи Попчук С.Я. провела тренінг на тему: «Виявлення лідерів  в учнівському середовищі».

 

Із використанням творчого потенціалу учнів та всебічним розвитком особистості через участь в органах учнівського самоврядування, досвідом організації виховної роботи ознайомили директор школи Шовдра Є.В., заступник директора з виховної роботи Бориско М.М., педагог-організатор Храплива А.П.

 

До уваги присутніх було представлено візитку школи, виставки учнівських робіт та випускників, віртуальну подорож «Від часів козаччини до сьогодення».« повернутися до списку новин