Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інноваційні інструменти навчання фінансової грамотності

з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б. та вчитель НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м.Хоростків Железняк В.О. взяли участь у тренінгу з курсу «Фінансова грамотність»


 

Методист з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б. та вчитель НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м.Хоростків Железняк В.О. взяли участь в унікальному за змістовим наповненням заході, спрямованому на поглиблення та закріплення знань педагогів із курсу «Фінансова грамотність».  Навчальний тренінг проводився 26-27 червня 2017 року на базі Тернопільського ОКІППО на тему: "Інноваційні інструменти навчання фінансової грамотності".
 
Із методичними аспектами підготовки вчителів до впровадження фінансової грамотності  ознайомили присутніх Коненко Л.Б., завідувач відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського ОКІППО і Кордуба Н.Я., методист початкової освіти Тернопільського ОКІППО.
 
Своїми напрацюваннями поділились автори навчально-методичного забезпечення викладання курсу «Фінансова грамотність» у 2-4 класах Ліля Криховець-Хом‘як, методист Тернопільського ОКІППО, Любов Чорторинська, учитель Зборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
 
Учасники семінару ознайомилися із завданнями та особливостями впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів програм із фінансової грамотності, дізнались, як формувати в учнів підприємницькі компетентності, які є складовою частиною наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність».
 
Дуже цікаво пройшли й практичні заняття, під час яких педагоги активно обговорювали актуальні питання впровадження шкільної фінансової освіти, розв’язували завдання фінансового змісту, брали участь у процесі моделювання життєвих ситуацій.
 
Учасники тренінгу відзначили, що завдяки навчанню мали змогу підвищити рівень власної фінансової грамотності та побачити шлях особистого професійного розвитку в цьому напрямку.
 
У підсумку семінару освітянам вручили сертифікат «Інноваційні інструменти навчання фінансової грамотності на основі компетентнісного підходу».
 
Фото. Тренінг з курсу «Фінансова грамотність»« повернутися до списку новин