Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

10 з 10 шкільних сайтів містять персональну інформацію учнів у відкритому доступі

За результатами проведеного аналізу, з метою захисту безпеки й приватності учнів закладів освіти,  запропоновано заходи, що мають бути вжиті для усунення недоліків, зокрема, розроблено проект Положення про сайт закладу освіти. До спільної роботи над проектом Положення про сайт закладу освіти можна долучитися до 10 грудня 2018 року

 

 

 

10 з 10 сайтів закладів середньої освіти містять у відкритому доступі персональну інформацію учнів.

 

З метою виявлення проблем щодо небезпечного поширення інформації особистого характеру (персональних даних) на сайтах і сторінках у соціальних мережах закладів загальної середньої освіти України протягом травня – липня 2018 року було проведено дослідження «Повага та безпека: моніторинг сайтів закладів освіти в Україні». Дослідження здійснено в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки «Counterpart International» та USAID.

У ході дослідження проаналізовано 288 сайтів закладів загальної середньої освіти в 24 регіонах України, 24 сторінки закладів у соціальних мережах, а також відповіді 292 представників закладів освіти й 314 батьків та осіб, які їх замінюють (презентація дослідження додається).

 

 

За результатами проведеного аналізу, з метою захисту безпеки й приватності учнів закладів освіти,  запропоновано заходи, що мають бути вжиті для усунення недоліків, зокрема, розроблено проект Положення про сайт закладу освіти.

До спільної роботи над проектом Положення про сайт закладу освіти можна долучитися до 10 грудня 2018 року за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1i7Z4UQk2UcgTfISvkIDSISfDKQpPxFvVORi9MZR7XUU/edit?usp=sharing

 

 

 

 « повернутися до списку новин