Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про стан підготовки навчальних закладів області до організованого початку 2018/2019 навчального року йшлося під час відеонаради з головою Тернопільської ОДА

20 серпня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у відеонараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про стан підготовки навчальних закладів області до організованого початку 2018/2019 навчального року

 

 

 

20 серпня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у відеонараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про стан підготовки навчальних закладів області до організованого початку 2018/2019 навчального року, стан середнього і поточного ремонту доріг, стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та вжиті заходи щодо проблемних об’єктів, про святкування в області Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

По завершенні відеонаради, під керівництвом першого заступника голови РДА Гайдука І.В. обговорювані питання проаналізовано із районними керівниками.

Так, в рамках відзначення 27-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України та 100-річчя відродження Української державності в смт Гусятин відбудеться творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських колективів Гусятинського району. За словами, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації  Романа Сагайдака, свято розпочнеться біля монумента Незалежності, в центрі Гусятина.  Після урочистої частини підняття державного стягу України усіх учасників творчого звіту району та гостей свята запрошують в районний будинок культури на перегляд художньої частини творчого звіту.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А., інформувала про стан підготовки навчальних закладів Гусятинського району до початку 2018/2019 навчального року. У школах району завершено ремонтні роботи по підготовці закладів освіти до нового навчального року.  Усі освітні заклади готові до навчального процесу. В рамках підготовки до нового навчального року для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти за бюджетні кошти закуплено фарби, лак, цемент, інші матеріали для поточних ремонтів на 112514 грн. та навчально-технічні засоби на суму 712350.76 грн.

Оксана Адамівна розповіла як проходить впровадження програми «Нової Української школи» в плані підвищення рівня педагогічних працівників, вдосконалення методики викладання предметів.

На реалізацію концепції «Нова Українська школа» для  учнів 1 класів  в липні-серпні оголошено  тендерні закупівлі регульованих мобільних столів та стільців на суму 447237 грн., дидактичних матеріалів на суму 488286 грн. комп’ютерного обладнання на суму 273855 грн. Торги не відбулися, оголошено другий раз закупівлю.

Крім цього, Кащишин О.А. інформувала про хід створення комунальної  установи «Гусятинський районний інклюзивно-ресурсний центр» і що для цього уже зроблено.

 « повернутися до списку новин