Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Салон педагогічних і методичних консультацій вчителів біології й хімії

15 березня 2019 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Копичинці відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології й хімії: «Нова Українська школа: педагогіка партнерства та компетентнісний підхід у навчанні»

 

 

 

 

15 березня 2019 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Копичинці відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології й хімії: «Нова Українська школа: педагогіка партнерства та компетентнісний підхід у навчанні».

Методист Гусятинського РМК І.Я.Янюк  ознайомила учасників заходу з планом роботи і запросила присутніх до обговорення  статті кандидата педагогічних наук, доцента кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО ДВНЗ «Університет НАПН України менеджменту освіти» Лідії Ніколенко «Педагогіка партнерства як умова реалізації завдань розвитку особистості дитини у контексті Нової української школи».

У практичній частині засідання запрошені ознайомились з досвідом роботи  вчителя біології й хімії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці  І.І.Лозовської  над реалізацією проблеми  «Розвиток творчих здібностей учнів на  уроках біології й хімії з використанням інформаційно-комунікаційних технологій», відвідавши урок у 4 гімназійному класі «Фізичні та хімічні властивості лугів».

Цікавим і корисним  для учасників засідання салону педагогічних і методичних консультацій було практичне заняття «Використання он-лайн ресурсів на уроках природничих дисциплін»,  яке провела у кабінеті інформатики О.З.Яворівська, заступник директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці. Зокрема, Ольга Зіновіївна ознайомила присутніх з принципом створення і перевагами  використання QR-кодування, підготувала буклет «QR-коди в навчанні: що, як і навіщо?», який допоможе вчителям урізноманітнити навчальний процес, а також  навчила колег користуватися  оn-line  сервісом  Kahoot для створення  тестів.

Підсумком зустрічі стало обговорення побаченого впродовж всієї роботи засідання, обмін думками та досвідом роботи, вироблення методичних рекомендацій з даної теми.« повернутися до списку новин