Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

10 травня 2018 року стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2018

10 травня 2018 року у Гусятині, в урочищі «Попівський сад» стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2018

 

 

 

 

10 травня 2018 року у Гусятині, в урочищі «Попівський сад» стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2018.

 

Учнівська молодь випробовуватиме свою силу та витримку у складі 26 команд («Сокіл» - 10 та «Джура» - 16), загалом у змаганнях братиме участь близько 300 школярів.

 

На початку урочистої частини учасників гри привітали голова районної державної адміністрації Батіг В.С., голова районної ради Бойчук В.М. та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А..

 

Під звучання Державного гімну України піднято державне знамено.

 

До організаторів та учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри звернувся Батіг В.С., голова Гусятинської РДА та територіальної оборони Гусятинського району. Він відзначив важливість такого дійства, адже воно спрямоване на національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді, побудоване на  ідеях козацького лицарства та традиціях, а також підвищує спортивний рівень юнаків та дівчат.

 

Парох греко-католицької громади Петро благословив соколят та козаків на мужність, гартування волі і сили, характеру, на примноження слави рідного краю.

 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних героїв, які боролись за волю і свободу нашої держави, усіх, хто поклав своє життя за цілісність та незалежність України.

 

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. висловила подяку  районній владі за сприяння у проведенні заходу, колективам – за участь у цій патріотичній боротьбі.

 

Крім цього, Оксана Адамівна зичила школярам успіхів для отримання найвищих нагород, хорошого настрою та чудових вражень.« повернутися до списку новин