Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Дистанційне навчання з використанням платформи Google-клас: покрокова інструкція

Дистанційне навчання з використанням Google-клас. Це платформа, в якій можна створити віртуальний клас, через електронну пошту додати до нього своїх учнів, ставити завдання у спільному структурованому просторі всім школярам або вибірково, оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформ

 

 

 

Одне з головних питань у дистанційному навчанні – як організувати зручний для учнів і вчителя процес виконання і надсилання завдань, створення унікальних матеріалів і спілкування між усіма учасниками освітнього процесу.

Одне з рішень – використовувати Google-клас. Це платформа, в якій можна створити віртуальний клас, через електронну пошту додати до нього своїх реальних учнів, ставити завдання у спільному структурованому просторі всім школярам або вибірково, оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформ.

Для демонстрації, як використовувати цей інструмент,  потрібно завантажити презентацію, яка пояснює основні можливості від користування сервісом.

Завантажити документ

Завантажити у форматі Power Point

Джерело: сайт НУШ« повернутися до списку новин