Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Що буде вчителям НУШ, які не пройдуть курси для підвищення кваліфікації

Вчителі Нової української школи, які з поважних причин не пройдуть частину обов’язкових курсів з підвищення кваліфікації, зможуть це зробити після того, як візьмуть перші класи.Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич на презентації онлайн-курсу для вчителів початкової школи.

 

 

Вчителі Нової української школи, які з поважних причин не пройдуть частину обов’язкових курсів з підвищення кваліфікації, зможуть це зробити після того, як візьмуть перші класи.

Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич на презентації онлайн-курсу для вчителів початкової школи.

 

За її словами, перевагу надаватимуть тим вчителям перших класів, які пройдуть курси.

І будемо тоді працювати з цими одиничними випадками. Я не виключає, що вони будуть. Наприклад, хтось не пройде частину модулів чи не відвідає одну із сесій через захворювання. Тоді ці люди змушені будуть зробити це пізніше, вже розпочавши викладання в першому класі.

Якщо ж людина злісно не хоче проходити підвищення кваліфікації, то це означає, що в неї є якісь проблеми з професійної етикою і відповідальністю. Тоді треба ставити питання про її відповідність до посади“, – наголосила Гриневич.

Вона також зазначила, що ці курси зарахуються вчителям для атестації, яку необхідно проходити кожні 5 років. Міністр вважає, що це має мотивувати вчителів пройти підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, вчителі, які не мають постійного доступу до інтернету, можуть завантажити відео та додаткові матеріали онлайн-курсу для підвищення кваліфікації. Курс, який є обов’язковим для вчителів НУШ, стартує 1 лютого.

Також кожен сертифікат про проходження дистанційного курсу матиме унікальний ключ, який дозволяє перевірити його справжність.

Окрім того, МОН визначило дати проходження очних курсів з підвищення кваліфікації вчителями НУШ.

“Нова українська школа”

 

Використано матеріали з сайту

"Нова українська школа"

 « повернутися до списку новин