Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Урочисте відкриття оновленої загальноосвітньої школи у с.Коцюбинці

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь в урочистостях з нагоди відкриття оновленої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Коцюбинці.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь в урочистостях з нагоди відкриття оновленої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Коцюбинці.

 

 

За фінансової підтримки народного депутата України Миколи Люшняка, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, коштів із районного та місцевого бюджетів, а також аграріїв, що здійснюють обробіток земельних наділів на території громади, проведено утеплення фасаду із декоративним покриттям шкільної будівлі, перекриття покрівлі з утепленням горища та заміна 28 одиниць вікон та дверей на енергозберігаючі.

 

 

У святкових заходах взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Батіг та народний депутат України Микола Люшняк. Представників влади за хорошим українським звичаєм вітали запашним хлібом на вишитих рушниках.

 

Районний керманич Віталій Батіг зазначив, що завдяки територіальній реформі сьогодні вдається реалізовувати на місцях інвестиційні проекти на взірець Коцюбинецької школи. Модернізований навчальний заклад тішить, адже це одна із найбільших сільських шкіл, яка налічує 190 учнів. Віталій Степанович вважає, що такі капіталовкладення є доцільними, адже школа є перспективною.

 

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг висловив сподівання, що завдяки подальшій підтримці Миколи Володимировича Люшняка у наступному році вдасться провести роботи із оновлення ще одного шкільного корпусу.

 


 

Перед присутніми із словами вітань та дяки виступили народний депутат України Микола Люшняк, голова Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Іван Воробець та керівник агрофірми «Нічлава» Степан Коціра.

 

 

Оскільки жодне свято не обходиться без подарунків, дирекції загальноосвітньої школи Віталій Батіг вручив приладдя, важливе для навчального процесу.

 

Усім, хто долучився до участі в реалізації проектів щодо оновлення будівлі та покрівлі навчальної установи, із святкової сцени лунали слова щирої вдячності та привітання із прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Для громади села та гостей було підготовлено цікаву святкову програму за участю творчих і талановитих коцюбинчан.

 

 

 

 « повернутися до списку новин