Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва

На базі ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів відбувся районний семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва на тему «Реалізація компетентнісного підходу на уроках образотворчого мистецтва»

 

 

 

 

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів відбувся районний семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти Гусятинського району на тему «Реалізація компетентнісного підходу на уроках образотворчого мистецтва».

 

Директор школи Войтюк Л.О. та заступник директора Капелюх В.Я. представили вчителів художньо-естетичного циклу. Учасників семінару старшокласники привітали візиткою про школу та піснею про славетного Івана Пулюя, яку виконали переможці районного фестивалю-конкурсу «Свята Покрова» тріо «Співаночка» під керівництвом педагога-організатор Бойко О.М. та вчителя музичного мистецтва Капелюх Г.І.

 

Методист райметодкабінету з художньо-естетичних дисциплін Мельничук Р.Б. ознайомила присутніх із планом роботи та налаштувала на плідну співпрацю в атмосфері творчості.

 

Учителі побували у ролі шестикласників на уроці образотворчого мистецтва з теми «Настрій у пейзажі. Виконання пейзажів у різних техніках», майстерно проведеного вчителем образотворчого мистецтва Філь Н.В. Ставши одночасно учасниками майстер-класу, педагоги із зацікавленням вправлялись у трьох техніках: живопису, малювання свічкою та монотипії. 

Також оглянули виставку творчих робіт учнів школи «Замість ялинки – зимовий букет», оформлену вчителем трудового навчання Смолярською О.З. Виховний захід «А Сотня вже злітає в небеса…», підготовлений та проведений учнями 4-11 класів, під керівництвом Гапелюх Г.І., вчителя музичного мистецтва, не залишили нікого байдужим. Проникливі поезії, пісні, хореографічно-музичні композиції, так чуттєво виконані школярами, викликали сльози скорботи  в пам’ять про загиблих патріотів…

 

Обоворюючи відкриті методичні заходи, учасники семінару відмітили високий рівень їх проведення. Філь Н.Р., керівник районного методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу, розповіла про основні аспекти проходження курсів підвищення кваліфікації при ТОКІППО. Мельничук Р.Б. інформувала про результативність участі вчителів образотворчого мистецтва у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади та у мистецьких конкурсах, представила презентаційні матеріали з обласних семінарів та надала методичні рекомендації з питання використання творів мистецтва на різних етапах уроку, спільно розроблені вчителями образотворчого мистецтва.

 

Завершився районний семінар-практикум екскурсією в шкільний музей І.Пулюя, яку так натхненно провела вчитель історії Прокопишина Л.П.

 

⇒Фото з семінару-практикуму вчителів образотворчого мистецтва« повернутися до списку новин