Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Нарада щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру в селищі Гусятин

Начальник відділу освіти Кащишин О.А. взяла участь у нараді щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру в селищі Гусятин, яка відбулася 1 березня 2018 року в Гусятинській райдержадміністрації

 

 

 

 

Начальник відділу освіти Кащишин О.А. взяла участь у нараді щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру в селищі Гусятин, яка відбулася 1 березня 2018 року в Гусятинській райдержадміністрації.

 

Центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах.

 

На нараді йшлося про облаштування інклюзивно-ресурсного центру, який повинен мати приміщення, пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм. У такому приміщенні облаштовується приймальня, кімната для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, проведення групових психолого-педагогічних занять, вчителя-логопеда, занять з лікувальної фізкультури.

 

Присутні обговорили процедурні питання створення та розміщення даної установи, проведення косметичного ремонту кімнат.

 

"Районний інклюзивно-ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти в селищі Гусятин повинен запрацювати уже з 1 вересня 2018 року", - висловив своє переконання голова Гусятинської райдержадміністрації Батіг В.С.

 

 

Приклад комплектації інклюзивно-ресурсного центру

https://vemakids.com.ua/ua/taxonomy/term/296« повернутися до списку новин