Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

У літньому мовному таборі "Merry Kids" гімназії м.Хоростків працює волонтер з Ірландії Вінсент Френ

У літньому мовному таборі "Merry Kids" на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків разом з учителями гімназії працює волонтер з Ірландії Вінсент Френ

 

 

 

 

Надзвичайно цікаво проходять дні літнього мовного табору "Merry Kids" на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків, в якому разом з учителями гімназії працює волонтер з Ірландії Вінсент Френ.

Під час відкриття табору було піднесено прапори України і Ірландії та «GoCamp», урочисто пролунали гімни цих країн.

Гімназисти, розділившись на 4 команди "Dreamers", "Smile", "Sunbeams", "Rainbow" виготовляли постери-представлення своїх країн. Активно працював з командами волонтер, пропонуючи різноманітні форми роботи, ігри, заохочуючи цим дітей до активної співпраці. Робота проходила весело, жваво, легко, адже є порозуміння між усіма.

"З Україною в серці" – саме під такою назвою проходив другий день у мовному таборі "Merry Kids". Гімназисти представляли свою країну у віршах, танцях, постерах, демонструючи при цьому не лише свої знання, а й знайомлячи волонтера Вінсента із справжніми українськими традиціями. Він же, в свою чергу, надихав їх творити, допомагав в усьому своєю доброзичливістю, спілкуванням, відкритістю.  

У наступний табірний день волонтер Вінсент розповів дітям про свою Батьківщину.  Школярі з захопленням слухали розповідь про Ірландію, знайомилися з історією та культурою країни.

Разом із вчителями та волонтером Вінсентом Френом шестикласники здійснили подорож в мальовниче містечко  Кам'янець-Подільський.« повернутися до списку новин