Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

З 6 квітня на телебаченні найкращі вчителі України вестимуть уроки для 5–11-х класів

Наступного понеділка, 6 квітня, на телебаченні стартує масштабний проєкт з дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн». Найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5–11-х класів

 

 

 

 

 

Наступного понеділка, 6 квітня, на телебаченні стартує масштабний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», партнером якого стала «Освіторія». Найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5–11-х класів.

За кожним класом закріплять один або кілька телеканалів. Їх перелік, а також розклад уроків з’являться зовсім скоро. Також вони будуть доступні у Facebook та YouTube.

Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки. Їх оперативно знімають і монтують цими днями в Новопечерській школі. До зйомок долучились навіть деякі українські зірки, які сіли за шкільні парти у якості учнів.

Відеоуроки від найкращих педагогів країни транслюватимуть на національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, які не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися впродовж карантину.« повернутися до списку новин