Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Сьома професійна проща з нагоди Дня працівників освіти

30 вересня 2017 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася Всеукраїнська проща освітян, приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого

 

 

 

30 вересня 2017 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася Всеукраїнська проща освітян, приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого.

Молилися з освітянами цього дня й голова обласної державної адміністрації Степан Барна, начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич.

 

 

До спільної молитви також долучилися учителі нашого району разом з начальником відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. та завідувачем райметодкабінету Цвігун Г.Й.

 

 

У програмі прощі – Архиєрейська Божественна Літургія, освячення води і церковної атрибутики, панахида за всіх, хто віддав життя за волю і незалежність України (Каплиця Юрія Побідоносця), зустріч з Владикою Теодором Мартинюком, єпископом – помічником Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ (Собор Зарваницької Матері Божої), Хресна дорога, відвідання храмів МДЦ Зарваниця, купелі СВ.Анни, приватна молитва, поклоніння Чудотворній іконі Зарваницької Матері Божої (парафіяльна церква).

 

 

За словами владики Теодора Мартинюка, єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, спільна молитва є надзвичайним скарбом, великою силою, яка сьогодні приходить для кожного від Господа. «Сьогодні у Божественній Літургії ми молилися за всіх освітян. Господь дарував покликання педагогам, вчителям – вчителям мудрості, надії, віри і любові. Ось це є найвище покликання вчителя і найстарша у світі професія. Ми молимося, щоб Господь молитвами Пресвятої Богородиці збагатив чеснотами ваше серце, уста і розум так багато і могутньо, щоб ділитися ними зі своїми учнями», – наголосив владика.

 « повернутися до списку новин