Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання семінару-практикуму педагогів-організаторів

26 лютого 2019 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів проведено засідання семінару-практикуму педагогів-організаторів з теми: «Виховання національно-патріотичної свідомості школярів на прикладах героїчного минулого і сучасного народу»

 

 

 

 

26 лютого 2019 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів проведено засідання семінару-практикуму педагогів-організаторів з теми: «Виховання національно-патріотичної свідомості школярів на прикладах героїчного минулого і сучасного народу».

Методист Гусятинського райметодкабінету Людмила Зубрицька окреслила напрями просвітницької роботи педагогів-організаторів з національно-патріотичного виховання.

Про особливості організації навчально-виховної роботи в умовах Нової української школи розповіли присутнім директор закладу Галина Нахім та заступник з навчально-виховної роботи Ганна Пискливець.

Педагог-організатор НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Калагарівка Анжеліка Пронь надала консультацію  щодо розвитку ініціативності, підтримки учнівських ідей педагогами.

До цікавого та пізнавального практичного заняття з історії козацтва залучила своїх колег педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ст. с.Вікно Олександра Зброжик.

Тетяна Перейма, педагог-організатор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці  презентувала учасникам семінару пошукову роботу «Тернові шляхи дівчат-повстанок».

Галина Семенчук, педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів, запросила присутніх на перегляд виховного заходу «Краплиночка на карті».« повернутися до списку новин