Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інформаційно-методична нарада для методистів з початкової освіти Тернопільської області

Методист з початкової освіти Гусятинського райметодкабінету Мельничук Р.Б. взяла участь в інформаційно-методичній нараді для методистів з початкової освіти Тернопільської області в режимі онлайн з теми «Завершення навчального року в початкових класах в умовах дистанційного навчання»

 

 

 

 

 

Методист з початкової освіти Гусятинського районного методичного кабінету Мельничук Руслана Бориславівна взяла участь в інформаційно-методичній нараді для методистів з початкової освіти Тернопільської області в режимі онлайн, яка відбулась за допомогою Інтернет ресурсу Google Meet з теми «Завершення навчального року в початкових класах в умовах дистанційного навчання».

Організували та провели обласний методичний захід в.о.завідувач відділом дошкільної та початкової освіти Тернопільського ОКІППО Коненко Лариса Богданівна та Іваночко Ольга Василівна, методист відділу дошкільної та початкової освіти Тернопільського ОКІППО. Лариса Богданівна провела презентацію з питання завершення 2019/2020 навчального року в початкових класах в умовах дистанційного навчання. Добровольська Оксана Михайлівна, директор Тернопільської ЗОШ №15 ім. Б.Лепкого розповіла про напрацювання педагогічного колективу в рамках організації дистанційного навчання, зокрема, роботи у Google classroom. Методист з початкової освіти КУ «Заліщицький районний методичний кабінет» Гурська Тетяна Романівна поділилась інформацією про поширення досвіду роботи педагогів початкової освіти щодо організації освітнього процесу в період карантину та надала методичні рекомендації.

Методисти вели конструктивний діалог з основних аспектів завершення 2019/2020 навчального року.« повернутися до списку новин