Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Літературно-музична композиція «Журавликом на рідну землю»

До 145-ї річниці з дня народження Богдана Лепкого підготували літературно-музичну композицію «Журавликом на рідну землю» у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці

 

 

 

 

Літературно-музичну композицію «Журавликом на рідну землю», присвячену 145-й річниці з дня народження Богдана Лепкого – нашого земляка, відомого письменника, літературознавця, критика, видавця, редактора, перекладача, художника, педагога, видатного діяча української та польської культур підготувала та провела зі своїми четвертокласниками вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Личківці Сталена Л.Д.

 

 

Людмила Дмитрівна ознайомила запрошених батьків учнів, педагогів школи із життєвим і творчим шляхом українського письменника Богдана Лепкого, з його поезією та казками для дітей. Усі присутні переглянули відеофільм «Настроєний життям, як скрипка».

 

 

Діти виразно декламували вірші про Україну і поезію Богдана Лепкого, звучали патріотичні пісні про рідну землю та українську мову. Усіх присутніх зачарувала журлива пісня «Чуєш, брате мій…». Як заклик до читання книжок з дитячих вуст прозвучало ауді-звернення поета Богдана Лепкого до читачів.

 

Про творчу спадщину письменника цікаво розповіла сільський бібліотекар Андреїв Л.К.

 

Богдан Лепкий – один з велетів української літератури і ми повинні читати його твори, знати ідеї, пам’ятати його слова: «Для України треба не тільки вмирати, але й жити!». Збережімо світлу пам'ять про великого співця галицького Поділля!

 « повернутися до списку новин