Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Заочна подорож до країни вранішнього сонця «Неповторна і самобутня країна Японія»

01 листопада 2017 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці проведено заочну подорож до країни вранішнього сонця «Неповторна і самобутня країна Японія»

 

 

 

 

У рамках відзначення Року Японії в Україні 01 листопада 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Личківці проведено заочну подорож до країни вранішнього сонця «Неповторна і самобутня країна Японія».

 

 

Учні 7 класу під керівництвом учителя зарубіжної літератури Бренькач О.В. та учителя історії і географії Вітко Л.Б. ознайомилися з історією та мистецтвом Японії. Під час заходу прозвучали цікаві розповіді та виразне читання окремих поезій японських авторів. Школярі відкрили для себе поняття: екібана, чайна церемонія, камікадзе та інші.

 

 

 

Під час заходу школярі переглянули відеофільми «Японія – країна вранішнього сонця», «Японський поет Мацуо Басьо».

 

Беручи активну участь у заході, учні зрозуміли, що класична японська культура – неповторний взірець гармонії між людиною і навколишнім світом, яка закликає дбайливо ставитися до природи.

 

 

Також у школі організовано книжкову виставку «Цікава країна Японія» (бібліотекар Конон О М.) та виставку робіт учнів,  виготовлених у техніці орігамі (учитель трудового навчання Кришталович І.М.)« повернутися до списку новин