Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів англійської та французької мов

29 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулося заняття семінару-практикуму вчителів англійської  та французької мов закладів освіти Гусятинського району

 

 

 

 

29 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулося заняття семінару-практикуму вчителів англійської  та французької мов на тему: «Науково-методичний супровід викладання англійської та французької мов за новими програмами відповідно до державних стандартів початкової та повної загальної середньої освіти».

 

В теоретичній частині методист з іноземних мов районного методкабінету Гулик А.Т. ознайомила  педагогів з основними завданнями, які стоять перед вчителями англійської та французької мов з урахуванням змін у підході до викладання, оновлення змісту та методів навчання іноземної мови у контексті Концепції «Нова українська школа». Педагоги обговорили питання особливостей проведення ЗНО з англійської та французької мов у 2018 році та специфіку підготовки до нього школярів.

 

У практичній частині вчителі англійської мови Шубала Г.С. (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м. Хоростків) та Пасічник К.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раштівці) обмінялися досвідом використання найефективніших сучасних методів навчання школярів за результатами участі у обласних навчально-методичних семінарах та тренінгах.

 

Перед педагогами виступила Танькова О.М., вчитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці, яка виборола право участі у Програмі «Вчителі англійської мови – агенти змін».« повернутися до списку новин