Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня 2019 року відбувалася щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», до якої долучилися усі заклади освіти Гусятинського району

 

 

 

 

 

Найвищою цінністю будь-якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість.

З 25 листопада до 10 грудня 2019 року відбувалася щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою проведених заходів є привернення уваги суспільства до актуальних проблем подолання насильства, ліквідацію булінгу, обізнаності щодо видів і форм насильства та узгодження дій, спрямованих на його припинення.

Заклади освіти району активно долучилися до всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства». Педагоги та учні освітніх закладів району переглядаючи та обговорюючи відеоролик «Розірви коло», в котрому закликається усе суспільство до активних дій проти насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах.

Проведено і ряд заходів, зокрема :

-«Ми проти СНІДу! Ми за життя!»,

-Конкурс малюнків «Ми проти насильства в сім’ї»,

- Благодійна ярмарка «Не дай зачерствіти душі»

-Індивідуальні бесіди з батьками на тему: «Виховання без насильства», «Повага до особистості дитини – основа відповідального батьківства» .

Найактивнішу участь педагогічні та учнівські колективи у акції взяли ЗОШ І-ІІ ст. с.Котівка, ЗОШ І-ІІ ст. с.Глібів, ЗОШ І-ІІ ст. с.Вікно, НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Калагарвка та ЗОШ І-ІІст. с. Самолуски.

Про участь у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» освітні заклади району інформують на шкільному WEB- сайті та у соціальних мережах.« повернутися до списку новин