Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) у закладах освіти Гусятинського району

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, до якого долучилися учні закладів освіти Гусятинського району

 

 

 

 

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

 

 

Діти значну частину свого життя присвячують кіберпрактикам: спілкуються в соцмережах, граються онлайн, навчаються за допомогою Інтернету, навіть пробують заробляти. З метою профілактики наявних загроз, що загострилися останнім часом - від знущань над іншими і мови ворожнечі до так званих смертельних квестів, підвищення безпеки дитини в цьому відкритому для усіх середовищі та для того, щоб запросити всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду, заклади загальної середньої освіти Гусятинського району також долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету. У школах проводилися обговорення, тренінги, форуми, конференції, класні години, квести із безпеки онлайн  та уроки для підлітків «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

 

 « повернутися до списку новин