Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Нарада з питань національно-патріотичного виховання в системі освіти України

16 листопада 2018 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яка відбулася у Тернополі під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка щодо провадження національно-патріотичного виховання в системі освіти

 

 

 

 

16 листопада 2018 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яка відбулася у Тернополі під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка щодо провадження національно-патріотичного виховання в системі освіти за участі керівників обласних управлінь освіти та обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді з Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської областей, представників Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України, молодіжних громадських організацій.

У нараді також взяли участь Герой України Володимир Жемчугов та голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Учасники обговорили практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання в системі освіти.

 

 « повернутися до списку новин