Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Тиждень безпеки дорожнього руху

Заходи щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах загальної середньої освіти Гусятинського району з 26 по 30 листопада 2018 року

 

 

 

 

 

З метою попередження травмування неповнолітніх на дорогах, формування в них свідомого ставлення до свого життя і здоров’я з 26 по 30 листопада 2018 року в закладах загальної середньої освіти Гусятинського району проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, бесіди, інструктажі, виховні години щодо запобігання травматизму на дорогах.

 

Заходи з проведення Тижня безпеки дорожнього руху

на території Гусятинського району

1. Забезпечити проведення соціальних заходів з безпеки дорожнього руху для дітей та батьків.

2. Проведення у закладах освіти виховних акцій з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів та творчих робіт.

3. Проведення роз’яснювальної роботи в місцях масових заходів щодо доцільності використання ременів безпеки, дитячих крісел, світлоповертальних елементів та дотримання Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів.

4. Проведення конкурсів, вікторин із знання Правил дорожнього руху, театралізованих уроків, виставок дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху у закладах освіти.

5. Проведення в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Єдиного національного уроку „Безпека на дорозі - безпека життя”.

 « повернутися до списку новин