Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Нарада шкільних координаторів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК»

04 березня 2020 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено консультативну нараду з елементами тренінгу для шкільних координаторів району Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК»

 

 

 

 

 

 

 

 

04 березня 2020 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено консультативну нараду з елементами тренінгу для шкільних координаторів району Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» з теми «Можливості використання ресурсу «КОЛОСОК» для впровадження ідей STEM – освіти та медіаграмотності в освітній процес закладів загальної  середньої освіти».

Руслана Мельничук, районний координатор Конкурсу, підвела підсумки проведення 28 листопада 2019 року І етапу «Колосок – осінній – 2019», акцентувала увагу на організації та проведення ІІ етапу «Колосок – весняний – 2020», який відбудеться 16 квітня 2020 року. Ознайомила координаторів з презентаційними матеріалами Дарії Біди, доцента кафедри педагогіки Львівського ОІППО, головного редактора Всеукраїнського науково-популярного журналу «КОЛОСОК» для дітей та юнацтва «Освіта для життя», «Принципи  та форми реалізації STEM напряму в освіті».

Координатори ознайомились із новими проєктами сайту "КОЛОСОК", стали активними учасниками міні-тренінгу «Молочний STEАM – проект», моделювання дослідження проблем, запропонованими тематикою Конкурсу,  працювали із QR- кодами.  « повернутися до списку новин