Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день сім'ї. Тема Дня 2019 року - "Сім'ї і заходи по боротьбі зі зміною клімату"

З метою забезпечення належного відзначення Міжнародного дня сім’ї Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в закладах освіти комплексні заходи (уроки, виховні години, фестивалі, конкурси тощо), спрямовані на формування сімейних цінностей

 

 

 

 

 

Сьогодні, 15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім'ї. Тема Дня 2019 року - "Сім'ї і заходи по боротьбі зі зміною клімату".

З метою забезпечення належного відзначення Міжнародного дня сім’ї Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в закладах освіти комплексні заходи (уроки, виховні години, фестивалі, конкурси тощо), спрямовані на формування сімейних цінностей; сприяти розвитку у закладах освіти сімейних клубів, центрів сімейної культури, батьківських академій з метою надання соціально-психологічної допомоги у виконанні батьківських обов’язків, підвищення ефективності батьківства; продовжити роботу з впровадження у закладах загальної середньої освіти навчальних програм, присвячених підготовці учнів старших класів до відповідального батьківства і материнства.

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-213 від 10 квітня 2018 року «Щодо відзначення Міжнародного дня сім'ї».

В українському суспільстві за довгі віки сформулювалась система родинних цінностей, серед яких: подружня вірність, піклування батьків про дітей, піклування дітей про батьків і старших у сім’ї, пошана до старших, взаємна любов і повага між батьками, злагода та довір’я між членами сім’ї, відповідальність кожного за інших членів сім’ї, здоровий спосіб життя, гостинність, добросусідство тощо.

 

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Цей День встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році й покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях стосовно сім’ї і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.
Проголошення Міжнародного дня сім’ї стимулювало проведення низки просвітницьких заходів, включно з національними днями сім’ї. В багатьох країнах проведення таких днів дало можливість виокремити певне коло питань, що можуть видатися надзвичайно актуальними для родин.
До цього Дня приурочені різноманітні тематичні практикуми і конференції, радіо- і телепрограми, газетні публікації та програми в царині культури.« повернутися до списку новин